Nowatorskie rozwiązanie do kranu

Bateria umywalkowa lub zlewozmywakowa wcale nie musi mieć ograniczonego zastosowania. Poznaj praktyczne rozszerzenie baterii, dzięki któremu będziesz mieć inne spojrzenie na czynności higieniczne i domowe prace porządkowe.

Jedna końcówka – wiele możliwości

Rozszerzenie funkcji baterii to jedna końcówka, która daje wiele możliwości.

 • BIDET
  Mała łazienka nie pozwala na montaż bidetu? Nie musisz z niego rezygnować. Dzięki końcówce podłączanej do baterii, zyskasz rozwiązanie o funkcjach identycznych z klasycznym bidetem. Jest jednak wygodniejsza w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć rączkę ściereczką, zamiast docierać szczotką do trudno dostępnych miejsc w bidecie.

 

 • PRYSZNIC NA DZIAŁCE
  Narzekasz na brak prysznica na działce, który pozwoliłby na umycie zabrudzonych stóp czy umorusanych dzieci? Wystarczy podłączyć końcówkę do baterii, aby umywalka zyskała nową funkcjonalność. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się na działkach, gdzie nie ma możliwości zainstalowania kabiny prysznicowej lub montaż jest nieopłacalny.

 • W GARAŻU DO MYCIA SAMOCHODU
  Mimo że w garażu masz umywalkę, napełnienie wiadra wymaga zachodu? Dzięki końcówce podłączanej do kranu, wreszcie umyjesz samochód – bez konieczności ciągłych wędrówek między garażem a łazienką. Z łatwością napełnisz wiadro wodą – niezależnie od tego, jak jest wysokie.

 

 • POMOC W DOMOWYCH CZYNNOŚCIACH
  Niska bateria i płytka umywalka uniemożliwiają szybkie i wygodne napełnianie wysokich garnków czy wiaderek? Podłącz końcówkę do baterii, by uzyskać natychmiastową pomoc w pracach domowych. Dzięki niej z łatwością wyczyścisz także armaturę łazienkową – począwszy od umywalki, a skończywszy na ubikacji.

 

 

Końcówka jest kompatybilna z większością baterii umywalkowych i zlewozmywakowych.

Jak to zainstalować i używać?

 • Wykręć perlator z baterii (końcówka na wylewce).
 • W miejsce perlatora wkręć specjalny zawór.
 • Uruchom kran, ustawiając odpowiedni strumień oraz temperaturę wody.
 • Przełącz strumień przyciskiem znajdującym się na rączce.

Gdy zechcesz z powrotem przełączyć strumień wody na baterię, wystarczy zwolnić przycisk na rączce.

Zamów już teraz i przekonaj się, jak to proste i praktyczne rozszerzenie funkcji baterii ułatwia codzienne czynności.

 

 

Cena z wysyłką – 99 zł brutto

 

 

Galeria